MC0051 Whitening Mesokoktejl 5 x 5 ml

ARBUTIN 10% + KYSELINA CITRONOVÁ 10% + KYSELINA MLÉČNÁ 10% + KYSELINA KOJOVÁ 5% + KYSELINA SALICYLOVÁ 3%

Bělící ošetření určené pro pokožku s pigmentací a hyperpigmentací, vzniklou působením slunečního záření, v těhotenství či v důsledku akné.

MC0051

ARBUTIN

Látka s antibakteriálním, desinfekčním, adstringentním a depigmentačním účinkem. I když slunce na jedné straně přispívá ke zdraví a kráse pokožky, na druhé straně někdy způsobuje vznik nežádoucích skvrn. Arbutin je silnou depigmentační složkou přírodního původu s ověřeným výrazným účinkem. Blokuje působení tyrosinázy, aniž by pleť dráždil. V místech aplikace brání tvorbě melaninu. Výsledkem je zmírnění či odstranění skvrn. 

 

KYSELINA KOJOVÁ

Účinky kyseliny kojové jsou podobné účinkům hydrochinonu. Viditelně bělí pokožku a brání tvorbě melaninu. Blokuje působení tyrosinázy, takže odstraňuje skvrny.

 

KYSELINA MLÉČNÁ

Kyselina mléčná je alfa-hydroxykyselina s bělícím účinkem, zvláště vhodná na melasma. Její použití je bezpečné i u tmavších a citlivějších typů pleti. Sjednocuje odstín a texturu pokožky. Mírní problémyp igmentace. Ideální pro suchou a dehydrovanou pleť, stárnoucí a poškozenou slunečním zářením.

 

KYSELINA SALICYLOVÁ

Kyselina salicylová je rozpustná ve vodě a lze ji použít pro exfoliaci mastných partií pokožky. Má příznivé účinky na aknózní pleť, napomáhá odstraňovat její rohovou vrstvu. Je vhodná pro zesvětlení pokožky, zmírnění vrásek a ošetření komedonů.

 

KYSELINA CITRONOVÁ

Látka s výrazným bělícím účinkem, brání tvorbě melaninu.

Mesosystem