MC9301 Profesionální program Argireline Wrinkle Stop

Argirelin je největším anti-agingovým a protivráskovým hitem poslední doby. Jedná se o superaktivní složku s přirozeným silným účinkem botox-like. 


Molekuly argirelinu uvolňují stažené svaly zodpovědné za tvorbu výrazových vrásek. Inhibují mikro-stahy svalových vláken, čímž předcházejí vzniku vrásek nových.

Profesionální program Argireline Wrinkle Stop přináší výrazný omlazující efekt:

 • Znatelně redukuje mimické linky i běžné vrásky včetně hlubších.
 • Díky zcela nové specifické oční masce s argirelinem vyhlazuje vrásky v okolí očí a znatelně omlazuje pohled i celkový výraz obličeje. Maska navíc ošetří křehkou pokožku spodního i horního očního víčka.
 • Ošetření mírní i vrásky ve formě "čárového kódu" nad horním rtem.
 • Má silný liftingový efekt: nádherně pokožku vypne a vyhladí.
 • Program Argireline Wrinkle Stop přináší šetrnou, avšak velmi efektní alternativu k zákrokům estetické chirurgie a k botulotoxinovým injekcím.

MC9301

OBSAH SADY:

 • Čistící kyselina salicylová 10% 5 x 5 ml
 • Ampulky Argireline 5 x 2 ml
 • Pleťová maska Argireline 5 ks
 • Oční maska Patch Anti-aging Argireline 5 x 2 ks

PRACOVNÍ POSTUP:

 1. Odlíčíme pokožku a tonizujeme ji.
 2. Provedeme čištění a peeling pomocí čistící kyseliny salicylové. Přípravek naneseme pomocí gázy na obličej, krk a dekolt a necháme  působit přibližně 5 minut. Vzhledem k nízké koncentraci jej není třeba smývat ani neutralizovat. Mírné štípání je u citlivějších typů pleti normální, doprovází aktivitu přípravku. Pouze pokud by jej klientka pociťovala jako nepříjemné, smyjeme produkt chladnou vodou.
 3. Jemně vmasírujeme polovinu obsahu ampulky Argireline.
 4. Oční masku Patch Anti-Aging Argireline vyjmeme ze sáčku a přiložíme pod oči, tak aby dobře přilnula k pokožce. Necháme působit cca. 10 minut. V době působení masky můžeme provést první část kosmetické masáže pomocí vhodného krémusmíchaného s druhou polovinou obsahu ampulky Argireline. Doporučujeme aplikovat tlakovou masáž, masáž dekoltu, šíje, trapézových svalů.
 5. Oční masku převrátíme a nepoužitou stranu přiložíme na horní oční víčka. Dokončíme masáž.
 6. Pleťovou masku Argireline vyjmeme ze sáčku a přiložíme na čistou pokožku, tak aby maska dobře přilnula k obličeji i krku. Upevníme úchyty za uši. Necháme působit 15 minut.
 7. Na závěr naneseme vhodný krém.

 

Mesosystem