MC0182 Sada Modifikovaný Meso Jessner

RESORCINOL 15% + KYSELINA MLÉČNÁ 10% + KYSELINA CITRONOVÁ 3%

Ucelená sada přípravků pro ošetření chemickým peelingem.

Obsah sady MC0182

  • 6 ampulí Meso Jessner
  • 6 masek po peelingu
  • 1 neutralizační sprej
  • 1 krém Antiaging

MC0182

Ošetření různých defektů jako jsou známky stárnutí, fotostárnutí, dyschromie a další. Kombinace resorcinolu, kyseliny mléčné a kyseliny citronové vyvolá exfoliaci povrchových vrstev pokožky. Výsledkem ošetření je hladká a zdravá pleť.

Meso Jessner obsahuje alfa-hydroxykyseliny, resorcinol a antioxidanty. Proniká hlouběji nežli jakýkoli jiný alfa- či beta-peeling. Je určený k zesvětlení partií s hyperpigmentací, pleti poškozené slunečním zářením a stárnoucí pleti. Přináší velmi příznivé účinky osobám s akné a mastnou pletí – zmírňuje mazotok a uvolňuje ucpané folikuly. Napomáhá také v procesu hojení akné. Pleť je po ošetření jemná a omlazená.

RESORCINOL
Resorcinol brání tvorbě melaninu a zesvětluje pleť. Vynikající aktivní látka pro ošetření cystického akné. Resorcinol je vhodný pro pokožku obličeje, krku, hřbetu rukou a předloktí poškozenou sluncem. Též při hyperpigmentaci, jizvách, striích a na ochablou pokožku prsou.

KYSELINA CITRONOVÁ
Vynikající antioxidant, napomáhá tvorbě přirozeného kolagenu. Dodává pokožce sílu a energii, vyběluje ji a působí adstringentně. Působí jako přirozený exfoliant.

KYSELINA MLÉČNÁ
Má jedinečnou schopnost zvlhčovat kožní povrch. Je proto ideální pro pleť s tendencí k snadnému vysychání. Kyselina mléčná účinně působí proti akné. Ničí různé zárodky a odstraňuje z kožního povrchu toxiny. Zároveň odstraňuje z pleti mastnotu a uzavírá póry. Dodává pokožce jemnost, hebkost a mladistvý vzhled. Sjednocuje její odstín a texturu, mírní problémy s pigmentací. Je ideálním prostředkem pro suchou a dehydrovanou pleť, pokožku s příznaky stárnutí a poškozenou sluncem.

Mesosystem