MC0193 Profesionální program 24 H DNA PLATINUM

 • MC0193

  Program ve formě profesionální sady kombinuje účinnost koloidní platiny s dalšími aktivními látkami, jež přinášejí pokožce potřebnou rovnováhu, dodávají jí výživu a hydrataci a chrání ji.

 • Platina působí přímo na kolagen a elastin. Obnovuje kožní strukturu, přináší pleti jas a pružnost. Zároveň redukuje jemné vrásky a linky.

 • Obsažená kyselina hyaluronová přináší okamžitý superhydratační efekt s výrazným účinkem proti vráskám a mimickým linkám.

 • Vhodné pro pleť s potřebou omlazení, péče a výživy, pro suchou pleť.

   

  Ošetření 24 H Platinum pleť dokonale obnoví, omladí, regeneruje a hydratuje. Výsledem je celkově omlazená, krásná, hebká pokožka s jemným leskem, díky němuž odráží světlo stejným způsobem jako mladá pleť.

 

OBSAH SADY:

 • ČISTÍCÍ KYSELINA SALICYLOVÁ SALICYLIC REMOVING (5 x 5 ml)

  Ideální přípravek pro zahájení kosmetického ošetření. Dokonale odstraní z pleti veškeré nečistoty včetně odumřelých povrchových buněk. Připraví pokožku na aplikaci dalších produktů a mnohonásobně zvýší jejich vstřebatelnost, a tím pádem i celkový účinek ošetření.

   

 • AMPULE ADN (5 x 5 ml)

  Ampule s vynikajícím antioxidačním a hydratačním účinkem. Chrání buněčné membrány před oxidačním stresem, podporuje proces hojení a brání poškození kolagenu slunečním zářením, oxidačním stresem a kouřením.

 

 • MASKA COLLAGEN 7 (10 x 20 ml)

    Formát hydrogelová masky s nanovlákny umožňuje efektivní vstřebávání obsažených účinných látek: kyseliny hyaluronové, kolagenu mořského původu a tetrapeptidů. Působí silným revitalizačním a zpevňujícím účinkem.

 

 • KRÉM 24 DNA PLATINUM (50 ml)

  Exkluzivní hydratační krém s dlouhodobým účinkem, s obsahem platiny, kyseliny hyaluronové, kolagenu a výtažku z planktonu. Přispívá k ochraně buněk a odolnosti pleti.  Redukuje jemné linky a vrásky. Udržuje pokožku mladistvou, zdravou a zářivou po celý den.

PRACOVNÍ POSTUP:

 

 1. Očistit obličej, krk a dekolt ČISTÍCÍM MLÉKEM.

 2. Pomocí vatových tamponků aplikovat na obličej, krk a dekolt PLEŤOVÉ TONIKUM.

 3. Gázou nanést na obličej, krk a dekolt obsah ČISTÍCÍ KYSELINU SALICYLOVOU. Nechat působit přibližně 5 minut. Přípravek není třeba smývat. Pokud by klientka pociťovala nepříjemné nebo silnější štípání, smyjeme kyselinu chladnou vodou.

 4. Nanést na obličej, krk a dekolt obsah ampulky ADN GEL. Přípravek aplikujeme pipetou na celou ošetřovanou oblast. Nakapat malé malé množství  a jemně vmasírovat do pokožky.

 5. Nanést hydrogelovou masku COLLAGEN 7 a nechat ji působit 15 – 20 minut. Mezitím lze provést masáž vlasové pokožky.

 6. Sejmout masku COLLAGEN 7.

 7. Pokračovat masáží obličeje.

 8. Vatovými tamponky nanést na obličej, krk a dekolt PLEŤOVÉ TONIKUM, smýt zbytek masky a osušit pokožku papírovým kapesníčkem.

 9. Aplikovat KRÉM 24H DNA PLATINUM.

Mesosystem