MC0194 Krém na ruce XR Cellular Hand Cream 15 ml

Krém s obsahem kyseliny hyaluronové působí na pokožce rukou neuvěřitelných 12 hodin. Klidní, chrání a napomáhá zadržet v kůži vlhkost.

Tento krém představuje optimální ochranu pro citlivou pokožku rukou. Jeho složení obohacené o olej z muškátové růže, Aloe Vera, měsíček lékařský, kyselinu hyaluronovou a ureu intenzivně hydratuje a vyživuje kůži. Zlepšuje její přirozenou ochrannou funkci, zjemňuje ji a regeneruje. Pokožka rukou je opět jemná a pružná. Navíc přináší okamžitou úlevu při pocitech suché, napjaté kůže.

MC00194

Vlastnosti

Aloe Vera má vynikající antioxidační účinky. Představuje ideální ochranu proti působení volných radikálů, vlivům okolního prostředí a stresu. Zmírňuje oxidační stres kožních buněk. Zároveň hojí rozpraskanou pokožku, tiší pálení a zároveň hydratuje a vyživuje.

Olej z muškátové růže regeneruje, působí antioxidačně a jako solární filtr proti škodlivým účinkům slunečního záření. Je účinnou prevencí fotostárnutí pokožky.

Urea přispívá k regulaci rovnováhy tekutin v pokožce, zvyšuje vlhkost rohové vrstvy a snižuje ztrátu vody. Působí hydratačně, stimuluje regeneraci buněk. Je to hygroskopická (zvlhčující) látka, takže absorbuje vodu z okolního prostředí a podporuje její zadržování. Navrací tak kůži přirozenou vlhkost a zlepšuje její texturu.

Měsíček lékařský má antiseptické, regenerační a hojivé účinky, které přinášejí úlevu a pečují o pokožku rukou.

Kyselina hyaluronová je aktivní látka s hygroskopickým účinkem (kapacitou absorbovat vlhkost), velmi důležitá pro udržení hydratace pleti. Při aplikaci na kožní povrch kyselina hyaluronová dodává pleti jemnost, pružnost, tonus a vlhkost. Zpomaluje přirozené stárnutí pokožky. Stimuluje také tvorbu kolagenových vláken, klíčových pro udržení potřebného tonusu pleti.

Pravidelné používání tohoto krému aktivuje přirozený proces hydratace pleti a dlouhodobě jí dodává jemnost.

Mesosystem