MC9002 Sada profesionálních koncentrátů v ampulích Mix

Čtyři druhy nejpožadovanějších ampulí v jedné sadě

MC9002

 

Nová praktická sada pro ty, kdo se chtějí seznámit s širším sortimentem ampulí Mesosystem nebo si nakoupit více druhů ampulek najednou, ať již pro jednotlivá ošetření či kosmetické koktejly. Ampulky obsažené v sadě pokryjí ta nejpožadovanější kosmetická ošetření: regeneraci, výživu, lifting a péči o citlivou pleť.

 

 

Obsah sady:

  • Ampule Muškátová růže  5 x 1 ml    

Koncentrát bohatý na nenasycené mastné kyseliny. Regeneruje kožní tkáň, zlepšuje vzhled pokožky a zpomaluje vznik známek stárnutí. Má vynikající hojivé účinky.

Indikace: Prevence a korekce známek stárnutí, strií, regenerace nedávno spálené pokožky a jizev.

 

  • Ampule Anti-aging Flash  5 x 2 ml   

Ampulky s okamžitým vypínacím a zpevňujícím účinkem. Za několik málo okamžiků po aplikaci zmizí  známky únavy. Hloubkově hydratují, dodávají pleti pružnost a zářivý vzhled.

Indikace: Pro zlepšení stavu suché, povadlé pleti. Zmírňuje drobné vrásky v obličeji, přináší pleti pružnost. Pro okamžitý vypínací účinek se jedná o vynikající produkt pro aplikaci před různými slavnostními příležitostmi.

 

  • Ampule Proteoglykany  5 x 2 ml  

Stimuluje pojivové tkáně, zvyšuje množství rozpustného kolagenu v pokožce, dodává pleti potřebnou výživu, pružnost a jemnost. Preventivně působí proti vzniku výrazových vrásek a usnadňuje jejich odstranění.

Indikace: Prevence a korekce známek stárnutí a ochabování pokožky obličeje. Zlepšuje stav suché, povadlé pleti. Vyhlazuje pokožku a dodává jí jednotný vzhled.

 

  • Ampule Venolaureth 0,5%    5 x 2 ml 

První pomoc pro přecitlivělou, začervenalou, podrážděnou pleť. Velmi účinně pokožku zklidní, odstraní podráždění a začervenání. Vynikající pomocník při ošetření tzv. „pavučinek“  a kuperózní pleti. Doporučujeme smíchat s hydratační maskou. Směs necháme působit 15-20 minut, poté smyjeme.

Indikace: Přecitlivělá, podrážděná nebo kuperózní pleť. Přípravek normalizuje krevní mikrooběh a výrazně zlepší vzhled pleti.

Aplikace ampulek: Naneseme obsah ampulky na ošetřovanou oblast.  Masírujeme krouživými pohyby. Přípravek lze také vmíchat do pleťové masky či do krémového základu.

Mesosystem