MC9001 Collagen Star Pack

Profesionální kosmetická sada na 5 ošetření

MC9001

Tato sada přináší velmi účinné ošetření se silným anti-agingovým, liftingovým a regeneračním efektem. Je velmi vhodná pro zralou pleť se známkami ochabování, vráskami a dalšími příznaky předčasného stárnutí. Při preventivní aplikaci prodlouží mládí pleti.

Ošetření pokožku krásně zpevní, vypne, zmírní vrásky. Celkově pleť omladí, projasní, dodá jí novou energii. Zkrátka vdechne pleti nový život a Vašim klientkám nové sebevědomí.

 

Obsah sady:

  • Čistící kyselina salicylová Salicylic Removing  5 x 5 ml 

Ideální přípravek před jakýmkoli kosmetickým ošetřením. Dokonale odstraní z pleti veškeré nečistoty včetně odumřelých povrchových buněk. Připraví pokožku na aplikaci dalších produktů a mnohonásobně zvýší jejich vstřebatelnost, a tím pádem i celkový efekt ošetření.

 

  • Ampulky Kolagen pyruvát 5 x 2 ml 

Koncentrát pro výraznou stimulaci tvorby kolagenu v pokožce. Působí proti ochabování pleti, účinně ji vypíná a mírní vrásky. Zlepšuje také celkovou pružnost a hydrataci pleti.

 

  • Hydratační pleťová maska  5  x  10 ml

Maska s hloubkovým hydratačním, regeneračním a revitalizačním účinkem. Dodává pokožce jemnost a celkově zlepšuje její vzhled. Je určena pro všechny typy pleti včetně citlivé.

 

  • Total Sun – ochranný krém SPF 50+    50 ml

Hydratační a ochranný krém s vysokým ochranným faktorem 50+. Chrání před UVA a UVB zářením. Pro všechny typy pleti včetně citlivé.

 

Pracovní postup:

  1. Odlíčíme pokožku a tonizujeme ji.
  2. Provedeme čištění a peeling pomocí čistící kyseliny salicylové Salicylic Removing. Přípravek naneseme pomocí gázy na obličej, krk a dekolt a necháme  působit přibližně 5 minut. Vzhledem k nízké koncentraci jej není třeba smývat ani neutralizovat. Mírné štípání je u citlivějších typů pleti normální, doprovází aktivitu přípravku. Pouze pokud by jej klientka pociťovala jako nepříjemné, smyjeme produkt chladnou vodou.
  3. Provedeme kosmetickou masáž obličeje. Na závěr  vmasírujeme do pokožky obsah ampulky Kolagen pyruvát.
  4. Naneseme hydratační pleťovou masku. Po 15 minutách smyjeme.
  5. Aplikujeme závěrečný ochranný krém. Doporučujeme ochranný krém Total Sun SPF 50+.
 

Mesosystem