AKC021107 Alginátová pleťová maska Smart 50 + 40 ml

Hydratační a zpevňující maska, která výrazně zlepšuje pružnost a pevnost pleti. Mírní hloubku vrásek a účinně působí proti známkám stárnutí. Zároveň pokožku klidní a zjemňuje. Je vhodná i pro velmi citlivou či aknózní pleť.  Maska sestává ze dvou fází: prášku a roztoku. Prášek obsahuje algináty a polyhydroxykyselinu se silným anti-oxidačním účinkem. Hlavní aktivní složkou roztoku jsou polymery, jež ve směsi s algináty dodají produktu gelový charakter. 

MC0242 MC02421

Způsob aplikace:

  1. Prášek ze sáčku SMART MASK 1 vysypeme do misky a smícháme jej s roztokem ze sáčku SMART MASK 2. Důkladně mícháme, až získáme homogenní gel. Pozor:  masku připravujeme až bezprostředně před aplikací. Je nutno ji nanést ihned: po 20 vteřinách začíná vysychat. Pozdější aplikace by byla obtížná a méně účinná.
  2. Masku nanášíme pomocí roztěrky, která nám umožní plynulou, stejnoměrnou aplikaci. Postupujeme od dekoltu směrem vzhůru k obličeji a zevnitř směrem ven. Při okrajích necháváme větší množství masky, abychom ji pak snadněji mohli odstranit.
  3. Necháme působit 20 minut.
  4. Masku snímáme postupně od dekoltu směrem k obličeji. Nejprve zdvihneme její okraje a pomalu celou stahujeme. Zbytky přípravku smyjeme chladnou vodou.

Mesosystem