MC0011 Krém proti celulitidě 200 ml

Krém proti celulitidě je kosmetický přípravek s vysokou koncentrací specifických aktivních látek, které podporují rozpouštění tuků, vylučování zadržovaných tekutin a  stimulují mikrooběh. Napomáhají eliminaci toxinů, což umožňuje obnovu struktury tkání, zlepšení tonusu a pružnosti pokožky. Při každodenní aplikaci se pokožka zpevní, je pružnější a hladší.

MC0011

Indikace

Celulitida a pokožka s efektem „pomerančové kůže“.  Zatvrdlé celulitické uzlíky. Přípravek podporuje drenáž zadržovaných tekutin a redukuje objem.

Vlastnosti

Jodotrát stimuluje buněčný metabolismus, umožňuje odstranění tuků.

Výtažek z jírovce obecného aktivuje krevní oběh, a posiluje tak reakceschopnost a vitalitu buněk. Má protizánětlivé účinky, umožňuje mírnit lokální edémy.

Výtažek z přesličky má adstringentní a močopudné účinky. Urychluje kožní metabolismus, stimuluje hojení a zvyšuje pružnost suché pokožky. Využívá se jako složka s hloubkovým hydratačním účinkem a jako pomocná látka v ošetřeních proti celulitidě.

Kofein urychluje metabolismus, posiluje lokální krevní oběh a stimuluje zpětný oběh.

Aplikace

Krém proti celulitidě je třeba používat bez přerušení po dobu 60 dní. Aplikujeme na nejvíce postižené oblasti. Masírujeme směrem vzhůru, abychom aktivovali zpětný oběh a podpořili lymfatickou drenáž. Doporučuje se aplikace dvakrát denně, nejlépe ráno a večer.

Mesosystem