MC0233 Pack Smart Anti-aging

Nejnovější profesionální ošetření se silným anti-agingovým efektem. 

MC0233

 

Profesionální péče, která přináší skutečně výrazné omlazení zralé pleti se známkami stárnutí. Lze ji využít i specifricky na depigmentační ošetření a také pro velmi citlivou pleť.

 • Stimuluje buněčnou obnovu
 • Viditelně mírní vrásky
 • Redukuje pigmentové skvrny
 • Hydratuje pokožku a zpevňuje ji
 • VÝSLEDKEM OŠETŘENÍ JE PROJASNĚNÁ, ZDRAVÁ, VÝRAZNĚ MLADISTVÁ PLEŤ

Obsah sady:

 • Whitening Smart 5 x 5 ml. Chemický exfoliant pro redukci hyperpigmentace vzniklé v důsledku nadměrného slunění, po akné či v těhotenství. Díky kombinaci arbutinu, kyseliny citronové, kyseliny kojové, mléčné a salicylové umožňuje tento přípravek skutečně účinnou depigmentaci.
 • Sérum Smart 30 ml. Ultra-koncentrované sérum s regeneračním a reparačním účinkem. Opětovně aktivuje a stimuluje buněčný metabolismus, efektivně mírní různé známky stárnutí.
 • Neutralizátor 50 ml. Neutralizuje působení peelingu, přináší pokožce komfort a pocit svěžesti.
 • Smart maska 5 x 50 ml. Hydratační a zpevňující maska, která zlepšuje pružnost pleti, mírní hloubku vrásek a účinně působí proti známkám stárnutí.
 • Smart roztok 5 x 50 ml. Vodový roztok pro přípravu masky Smart.
 • Smart Cream 50 ml. Díky složkám s hydratačním a výživným účinkem zvyšuje pružnost a pevnost pleti. Zároveň pokožku chrání proti volným radikálům a preventivně působí proti známkám stárnutí.

 

Pracovní postup:

 1. Očistíme pokožku obličeje, krku a dekoltu ČISTÍCÍM MLÉKEM.
 2. Na celou ošetřovanou oblast naneseme PLEŤOVÉ TONIKUM.
 3. Aplikujeme chemický peeling WHITENING SMART. Ampulku vyjmeme ze sady a její obsah přelijeme do mističky. Přípravek nanášíme pomocí štětce na obličej, krk a dekolt. Necháme působit 3-5 minut. Vždy se řídíme citlivostí pleti zákaznice a jejím pocitem komfortu.
 4. Na celou ošetřovanou oblast aplikujeme NEUTRALIZÁTOR. Poté vše smyjeme chladnou vodou.
 5. Na obličej, krk a dekolt naneseme SÉRUM SMART. Aplikujeme jej pipetou přímo na pokožku a jemně masírujeme, aby byl přípravek rozetřen ve slabé, stejnoměrné vrstvě.
 6. Připravíme si a naneseme MASKU SMART:
 7. Prášek ze sáčku SMART MASK 1 vysypeme do misky a smícháme jej s roztokem ze sáčku SMART MASK 2. Důkladně mícháme, až získáme homogenní gel. Pozor:  masku připravujeme až bezprostředně před aplikací. Je nutno ji nanést ihned: po 20 vteřinách začíná zasychat. Pozdější aplikace by byla obtížná a méně účinná.
 8. Masku nanášíme pomocí roztěrky, která nám umožní plynulou, stejnoměrnou aplikaci. Postupujeme od dekoltu směrem vzhůru k obličeji a zevnitř směrem ven. Při okrajích necháváme větší množství masky, abychom ji pak snadněji mohli odstranit.
 9. Necháme působit 20 minut.
 10. Po dobu působení masky můžeme provádět masáž rukou pomocí SÉRA a KRÉMU SMART. Pokožka rukou pak bude krásně hydratovaná, jemná, pevná a dokonale revitalizovaná.
 11. Masku sejmeme postupně od dekoltu směrem k obličeji. Nejprve zdvihneme její okraje a pomalu celou stahujeme. Zbytky přípravku smyjeme chladnou vodou.
 12. Na celou ošetřovanou oblast aplikujeme vatovými tamponky PLEŤOVÉ TONIKUM.
 13. Znovu naneseme na obličej, krk a dekolt SÉRUM SMART. Lehce vmasírujeme hladivými pohyby a působením na tlakové body.
 14. Krouživými pohyby naneseme na obličej, krk a dekolt KRÉM SMART.
 15. Na závěr aplikujeme krouživými pohyby na celou oblast OCHRANNÝ KRÉM TOTAL SUN SPF 50+.

 

Mesosystem