MS0179 Sada Meso Anti Aging

KYSELINA PYROHROZNOVÁ 20% + KYSELINA FYTOVÁ 5%

Ucelená sada přípravků pro ošetření chemickým peelingem.

Obsah sady MC0179


•    6 ampulí Meso Antiaging
•    1 neutralizační sprej
•    6 masek po peelingu
•    1 krém Anti-aging

MC0179

Určeno pro omlazení a foto-omlazení pleti. Nabízí vynikající antioxidační účinky.

KYSELINA PYROHROZNOVÁ
Kyselina pyrohroznová působí jak na dermis tak na epidermis. Je účinná při ošetření akné, povrchových vrásek, známek fotostárnutí, u mastné a citlivé pleti, aktinické keratózy, bradavic a poruch pigmentace. Zároveň působí keratolyticky, napomáhá odstranit vrchní část rohové vrstvy pokožky.

KYSELINA FYTOVÁ
Kyselina fytová je přírodní rostlinný antioxidant, který se nachází především v otrubách, obilninách, a semenech, zvláště v ovocných semínkách. Často bývá využívána pro bělení pleti. Blokuje tvorbu melaninu. Pro pleť je velmi významný její antioxidační účinek. Odstranění oxidačního stresu napomáhá zmírnění zánětu, jenž často vede ke vzniku hyperpigmentace. Kyselina  fytová je velmi účinná i na melasma.

Spojení kyseliny fytové s kyselinou pyrohroznovou působí na pleť neobyčejně příznivým účinkem. Má antioxidační vlastnosti, preventivně působí proti poškození pleti slunečním zářením a tvorbě melaninu, stimuluje kolagen. Pleť je po ošetření jemnější, stejnoměrná, méně vrásčitá. Mírní pigmentaci. Omlazuje všechny typy pleti.

Mesosystem