MC0018 Krém s kofeinem 200 ml

Krém s kofeinem napomáhá eliminovat přebytečný lokálně usazený tuk a zároveň brání jeho dalšímu usazování. Modeluje kontury těla, aktivuje krevní oběh a odstraňuje zadržené tekutiny a toxiny. Kofein podporuje metabolismus tuků uložených v tukové tkáni, mírní tlak na krevní a lymfatické cévy. Aktivací krevního mikrooběhu stimuluje také drenáž. Napomáhá vyplavení toxinů přítomných v tukové vrstvě a obnovuje strukturu tkání. Zvyšuje tonus a pružnost pokožky. Výsledky jsou viditelné po 20 dnech ošetření.

MC0018

Indikace

Ošetření a odstranění tvrdé lokální celulitidy. Remodelace těla.

Vlastnosti

Jodotrát přímou stimulací podporuje metabolickou aktivitu tukových buněk. Podporuje schopnost buněk eliminovat tuky.

Výtažek z rostliny Centella Asiatica působí na lymfatický systém. Je vynikající látkou v boji proti celulitidě a lokálně nahromaděnému tuku. Aktivuje lokální oběh a významně napomáhá redukci tuku nahromaděného v určitých místech. Obnovuje strukturu kolagenových vláken zodpovědných za pevnost pokožky.

Kofein urychluje metabolické změny. Vyvolává rychlejší štěpení tuků, lokálně  zvyšuje průtok krve a významně stimuluje zpětný oběh. Prokrvení ošetřované oblasti vede také k její drenáži. Využívá se v ošetřeních pro redukci celulitidy a lokálně nahromaděného tuku.

Výtažek z řasy Fucus přirozeně stimuluje metabolismus. Rozšiřuje cévy,  čímž aktivuje krevní mikrooběh.  Napomáhá drenáži tukových tkání.

Aplikace

Krém s kofeinem je třeba používat každý den minimálně po dobu tří měsíců. Aplikovat ráno a večer na partie nahromaděného tuku. Masírovat stoupavými tahy, abychom aktivovali zpětný oběh a podpořili lymfatickou drenáž.

Mesosystem