MC0201 Meso Antiaging 100 ml

KYSELINA PYROHROZNOVÁ 20% + KYSELINA FYTOVÁ 5%

Určeno pro omlazení a foto-omlazení pleti. Nabízí vynikající antioxidační účinky.

MC0201

KYSELINA PYROHROZNOVÁ

Kyselina pyrohroznová působí jak na dermis tak na epidermis. Je účinná při ošetření akné, povrchových vrásek, známek fotostárnutí, u mastné a citlivé pleti, aktinické keratózy, bradavic a poruch pigmentace. Zároveň působí keratolyticky, napomáhá odstranit vrchní část rohové vrstvy pokožky.

 

KYSELINA FYTOVÁ

Kyselina fytová je přírodní rostlinný antioxidant, který se nachází především v otrubách, obilninách a semenech, zvláště v ovocných semínkách. Často bývá využíván pro běhlení pleti. Blokuje tvorbu melaninu. Pro pleť je velmi významný její antioxidační účinek. Odstranění oxidačního stresu napomáhá zmírnění zánětu, jenž často vede ke vzniku hyperpigmentace. Kyselina fytová je velmi účinná i na melasma.

Spojení kyseliny fytové s kyselinou pyrohroznovou působí na pleť neobyčejně příznivým účinkem. Má antioxidační vlastnosti, preventivně působí proti poškození pleti slunečním zářením a tvorbě melaninu, stimuluje kolagen. Pleť je po ošetření jemnější, stejnoměrná, méně vrásčitá. Mírní pigmentaci. Omlazuje všechny typy pleti.

Mesosystem