MC0071 Hydraface - hydratační krém 500 ml

Hloubkově hydratuje. Dodává pokožce pružnost, pevnost a jemnost. Určeno pro dehydrovanou pleť trpící nedostatkem výživy. Napomáhá rychle obnovit optimální hladinu hydratace.  Působí proti volným radikálům a brání předčasnému stárnutí pleti. Ochranný faktor 15. 

MC0071

Indikace

Hydratace a výživa pokožky. Obnova hydrolipidického kožního pláště, který je velmi důležitý pro udržení správného stupně hydratace pleti. Chrání pokožku obličeje před agresivními vnějšími vlivy jako sluneční záření či vítr.

Vlastnosti

Hydroviton je hydratační komplex na bázi aminokyselin, laktátu sodného, urey a polyvalentních alkoholů. Kromě hydratačního účinku přináší pokožce velmi účinnou výživu.

Vitamin E, známý také jako tokoferol, je antioxidant bránící oxidaci buněčných membrán. Stimuluje hojivé mechanismy. Vzhledem k tomu, že je rozpustný v tucích, působí také zvláčňujícím účinkem. Zlepšuje krevní oběh, regeneruje tkáně a představuje životně důležitou látku pro správné fungování svalových tkání. Chrání vitaminy A a C.

Výtažek z plodové vody obsahuje organické soli s výjimečným hydratačním, vypínacím a hojivým účinkem.

Aplikace

Hydraface je třeba používat denně, ráno a večer, po očištění a tonizaci pleti. Nanáší se lehkou masáží bříšky prstů na obličej a krk. Vmasírujeme až do úplného vstřebání přípravku. Pokožka jej rychle absorbuje. Přípravek dodává příjemný pocit svěžesti a pohody.

Mesosystem