MC0043 Sada Melano Out

Profesionální sada Melano-Out – ucelená sada přípravků.

 

MELANOout je profesionální kosmetický program určený k zmírnění a odstranění kožních skvrn melaninového původu nacházejících se na úrovni epidermis,  a k sjednocení odstínu pleti.

Obsah sady Melano Out

  • 1x MELANOout maska 15 g
  • 1x ampulka kyseliny salicylové 10 ml
  • 1x ampulka odmašťující emulze 10 ml
  • 1x MELANOout krém 30 g
  • 1x Hydraface 50 ml

MC0043

K sadě lze přikoupit krém Melano Out 30 ml (MC0042), který si zákaznice pravidelně aplikuje doma.

 

ZPŮSOB APLIKACE

První fáze:

 Očistíme a tonizujeme pokožku pleťovým mlékem a tonikem Mesosystem. Při odstraňování nečistot si vypomůžeme gázou.

Po očištění a tonizaci pleti aplikujeme odmašťující roztok Mesosystem, abychom odstranili z pleti mastnotu.

Dále naneseme obsah ampulky s kyselinou salicylovou, která připraví pokožku na masku MELANOout a zesílí její příznivé účinky.

Aplikujeme masku MELANOout s exfoliačním účinkem. Délka působení závisí na fototypu pleti a charakteru skvrn. Po dobu působení může zákaznice cítit teplo nebo štípání.

DOPORUČENÁ DOBA PŮSOBENÍ

Fototyp I a II – 4 hodiny

Fototyp III a IV – 5-8 hodin

Fototyp V a VI – 9-12 hodin.

Masku MELANOout je třeba nanášet jemnými pohyby štětcem nebo roztěrkou. Naneseme na celou ošetřovanou oblast.

Aplikace začíná na čele, pokračuje přes střední část obličeje a končí na bradě.

Nanesenou masku necháme působit náležitý počet hodin dle fototypu pleti. Po uplynutí této doby smyjeme přípravek studenou vodou. Aplikujeme hydratační a výživný krém Hydraface vhodný pro všechny typy dehydrované pleti. Krém zvýší pružnost a pevnost pleti.

 

Druhá fáze:

 Druhá fáze ošetření MELANOout spočívá v domácí aplikaci udržovacího krému MELANOout, jehož cílem je upevnit dosažené vybělení. Jedná se o depigmentační krém, určený pro zmírnění a odstranění kožních skvrn melaninového původu nacházejících se na úrovni epidermis , a sjednocení odstínu pleti.

První týden si bude zákaznice  stejnoměrně aplikovat krém MELANOout 3x denně, nejlépe ráno, v poledne a večer. Druhý týden bude krém nanášet 2x denně a od třetího týdne jednou denně po dobu jednoho roku, aby udržela dosažené výsledky.

Pro optimální ochranu před UVA a UVB zářením se doporučuje použít  ochranný krém SUN BLOCK a krém Hydraface od Mesosystemu, který má hydratační účinky a chrání pleť proti volným radikálům. Mírní eventuální dehydratační efekt krému MELANOout. Krém Hydraface můžeme též střídat s krémem Anti-aging, abychom dodali pokožce potřebné látky pro povzbuzení její přirozené obranyschopnosti.

 

Vzhledem k vysoce profesionálnímu charakteru ošetření doporučujeme před samotnou aplikací absolvovat zaškolení ve vzdělávacím centru I.I.C. firmy Primavera Andorrana s.r.o. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na č. 296 554 680.

 

 

Mesosystem