MC0017 Krém proti ochabování pokožky 200 ml

Přípravek pomáhá při ochabování pokožky těla. Obsažené aktivní složky působí na příčiny tohoto problému. Aktivují přirozené vlastnosti elastinových a kolegenových kožních vláken, navracejí pokožce tonus, zjemňují ji a hydratují. Krém zlepšuje pružnost a texturu pokožky těla. Určeno pro pokožku se známkami stárnutí, ošetření po porodu a při redukčních dietách.

MC0017

Indikace

Posílení konzistence pokožky, prevence uvolňování kožních tkání. Působí proti vzniku strií a ochabování kůže. Obnovuje pevnost a tonus.

Vlastnosti

Výtažek z plodové vody působí vynikajícím hydratačním účinkem, a podporuje tak regeneraci pokožky.

Kolagen napomáhá produkci přirozeného kolagenu, jenž zlepšuje stav dermis, zvyšuje schopnost zadržovat tekutiny a zlepšuje celkový vzhled kůže.

Elastin stimuluje tvorbu nových elastinových vláken, regeneruje pokožku a dodává jí novou vitalitu.

Olej z brutnáku lékařského podporuje pružnost kůže. Má výrazný hojivý účinek, působí proti známkám stárnutí,  zjemňuje pokožku a chrání ji proti působení ultrafialového záření.

Mukopolysacharidy rozrušují nahromaděný tuk a umožňují pronikání dalších aktivních látek. Mají silný hydratační účinek.

Vypínací složka rostlinného původu okamžitě pokožku vypíná, takže jí přináší hladkost a zářivý vzhled.

Aplikace

Nanášet krém každý den na části těla, kde chceme dosáhnout větší pružnosti a pevnosti. Jemně vmasírovat krouživými stoupavými manipulacemi, až se přípravek zcela vstřebá. Ošetření je třeba provádět nejméně po dobu tří měsíců.

Mesosystem