MC0005 Anti-aging krém 50 ml

Hydratační a výživný krém pro péči o pokožku obličeje a krku. Preventivně působí proti vzniku výrazových vrásek a mírní vrásky již existující.  Dodává pleti pevnost a pružnost. Je velmi účinný proti známkám předčasného stárnutí, zlepšuje stav ochablé pleti, dodává pokožce jas a zářivý vzhled.

MC0005

Indikace

Ošetření a prevence stárnutí pleti. Dermatózy spojené s dehydratací pokožky. Korekce, prevence a odstranění mimických vrásek. Je pokožkou velmi dobře přijímán. Zanechává pleť jemnou, hydratovanou a mladistvou.

Vlastnosti

Proteoglykany dodávají pokožce pružnost a jemnost. Preventivně působí proti vzniku mimických vrásek a usnadňují jejich odstranění.

Výtažek z avokáda díky svým regeneračním schopnostem působí proti stárnutí pleti.

Alantoin podporuje a urychluje procesy přirozeného hojení pokožky.

Hydroviton je hydratační komplex se silným výživným účinkem.

Reparační komplex regeneruje pleť, představuje účinnou prevenci proti jejímu poškození UV zářením. Stimulujeregeneraci buněk.

Aplikace

Krém se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pleti mastnotu. Doporučuje se aplikovat jej ráno a večer na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Nanášíme vzestupnou masáží bříšky prstů a masírujeme až do úplného vstřebání přípravku.

Mesosystem